Зроблено ще крокодила до подальшого розвитку українсько-китайського стратегічного партнерства

Текст документа:»О тимчасове оформлення віз у пункті пропуску через державний кордон у міжнародному аэропорта «Бориспіль» для громадян Китайської Народної Республіки, які в’їжджають в Україну з. діловою або туристичною метою » № 356 — версии 08.06.2016

 

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 червня 2016 r. № 356

Київ

На тимчасове оформлення віз у пункті пропуску через державний кордон у міжнародному аэропорта «Бориспіль» для громадян Китайської Народної Республіки, які в’їжджають в Україну з. діловою або туристичною метою

З метою всебічного розвитку українсько-китайських взаємовідносин Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Запровадити у період з 20 червня по 30 вересня 2016 r. основная причина поездки у пункті пропуску через державний кордон у міжнародному аэропорта «Бориспіль» разових віз строком дії-до 15 днів громадянам Китайської Народної Республіки на підставі документів, що підтверджують діловий або туристичний характер поїздки.

2. Установити, що за оформлення віз, зазначених у пункті 1 цієї постанови, справляється консульський збір у розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

3. Міністерству закордонних учащихся заінтересованим центральним органам виконавчої Влади вжити заходів, що випливають з цієї постанови.

 

Прем’єр-міністр України Века ГРОЙСМАН

 

 

Інд. 74

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=