Законодавча пропозиція в зв’язку з проведенням в Україні пісенного конкурсу Євробачення — 2017 в фінального матч Ліги Чемпіонів України — 2018 футбол d

 

Нaпeрeдoдні Дня Туризму в Укрaїні Aсoціaцією гoтeльниx зaявляeт єднaнь в гoтeлів міст Укрaїни булa зaрeгистрирoвaн зaкoнoдaвчa прoпoзиція щoдo уxвaлeння прoeкту Зaкoнa «О внесення змін до деяких законів України щодо розвитку в підготовки готельної інфраструктури до проведення в Україні пісенного конкурсу Євробачення — 2017 в фінального матч Ліги Чемпіонів України — 2018 з футболу».

Основні положення проект таких законодавчого акта спрямовані на звільнення послуг з тимчасового розміщення (проживання), які надаються готелями, яким встановлена категорія 3*, 4*, 5* від оподаткування туристичним збором в 2017 рік, з метою направлення вивільнених від оподаткування коштів в оновлення матеріально-технічної или та реконструкцію, реставрацію чи капітальний ремонт готелю.

Також, вказаним акт пропонується внести зміни в ст. 19 Закона України «Про туризм» h метою модернізації процедури категоризації готелів в Україні по європейським зразком — шляхом застосування декларативная (заявницького) принцип відповідності готелю певній категорії шляхом безоплатного направлення декларації відповідності готелю певній категорії центральный орган виконавчої Влади, що реалізує державну політику у сфері туризму курортів.

Вказані зміни дозволять зменшити додаткове фінансове навантаження на суб’єктів господарювання у сфері готельних послуг, що було пов’язано з процедурою присвоєння категорії кожному готелю, в суму понад 30 млн. грн. щороку в прискорить приведення чинного законодавства писать, із законом «О технічні регламенти оцінку відповідності», на підставі якого з 01.01.2018 рок втрачають чинність основні ДСТУ, згідно яких висувались певні вимоги до відповідності готелю певній категорії.

Крім цього, ініційовані зміни збільшать кількість засобів тимчасового розміщення, яким присвоєна категорія, адже чинні процедури неодноразово усовершенствовали его неефективність. У порівнянні, в 2011 — 2014 роках категорія присвоєна близько 300 готелям, 2016 році — близько 50, в час Як загальна кількість засобів розміщення в Україні — понад 4500.

Просимо Вас строк до 15 жовтня 2016 рок-надати свої обгрунтовані пропозиції на зауваження до проекту закону d метою спільного напрацювання необхідних змін, а також комплексного вирішення проблеми щодо законодавчого регулювання у сфері надання послуг з тимчасового розміщення (проживання) в Україні готелями в іншими аналогічними засобами розміщення.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=