Унікальна знахідка Львівщини

В Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Мальовнича Україна-туристичний край» продовжують надходити конструкций розвитку перспективних туристичних заявляет єктів. Ці конструкций мають усі перспективи бути втіленими в життя, їх реалізація вектор, зрештою, представити Україну i світові период громадянам нашої країни Як яскраву период багатобарвну країну. У наш час, жаль, туристична галузь лишається занедбаною, продовжує розвиватися, здебільшого, екстенсивно. Проте, * * * * розвиток может вдихнути в наших громадян не лише надію на краще, и период віру в любов до Батьківщини. Отже, представляємо робота студента Львівського інституту економіки i туризма Олега Наконечного «Город-унікальна знахідка Львівщини», ЯКУ-виконано під керівництвом кандидат історичних наук Бегей Оксани Ігорівни.

Город – Цзы містечко, районний центр Львівської області. Воно розташоване неподалік від Львова, потужного туристичного центру. Львів своїм гламурним сяйвом дещо затіняє скромний на затишний Город, проте цели містечко слід відвідати мандрівникові. Воно є багатим в історико-культурні пам’ятки, які становлять основу для культурного розвитку пізнавального туризма.

Упродовж століть жителі міста створили багато унікальних споруд, багато з яких на сьогодні хорошо збереглися, деякі відновлено. Насамперед, цели пам’ятки сакральної архітектури – церкви периода костели. Зокрема, цели церква Благовіщення Пресвятої Богородиці, * * * * у нинішньому вигляді побудовано в 1633 r. на місці дерев’яної церкви, котру було зведено іще 1540 r.

Наступний вартий уваги заявляет єкт містечка Город ‒ дерев’Яна церква Іоана Хрестителя в Черлянському передмісті. * * * * Було збудовано в XVIII ст. на місці старої, що існувала з. князівських часів. О церкву-попередницю нинішньої споруди відомо, що вона існувала вже в 1403 р., оскільки зберігся привілей князя Свидригайла 1443, r., яким підтверджуються раніше надані привілеї цій церкві. Храм складається з трьох зрубів, большой центральный i двох бічних. Він належить до унікальних витворів архітектури i нині знаходиться під державною охороною.

Далі мандрівникові варто відвідати в католицький церкви, який належить парафії, заснованій Города іще 1372 r., Владислав Опольським. Спорудження сучасного мурованого костелу Воздвиження Святого Хреста, ймовірно, розпочалося у першій половині XVII ст.

Наступний заявляет єкта Города, до якого слід спрямувати мандрівника – Цзы францисканський Монастир набор якого належить, i , церкви Успіння Пресвятої Діви Марії. Він вперше згадується у другій пол. XIV ст. В місці монастиря колись існував дворец, замок, до курортного якого входил в состав i перша українська церква Мире. В 1420 году, r. польський король Ягайло оселив в місті 6 католицьких монахів c. порядок францисканців, саме здесь він помер і, за легендою, здесь знаходиться його центр, вмуроване на стіну костелу.

Поруч з. храмов, в Городе, є багато інших привабливих для туристів заявляет єктів. До них належить парк, який було закладено іще в австрійські часи. Перед Другой світовою війною він називався королівським. Мая примітно, що на сьогодні містечко зберегло типовий для Середньовіччя характер планування забудови із чотирикутною площею i ратушею. Цели створює неповторну аура Города, дає змогу зануритися у казку середньовічного міста. У різні часи різними владами центральний Майдан використовувався для видовищ i військових парадів. Символічно, що 24 серпня 1971 r., рівно 20 років до проголошення незалежності України в цьому майдані було встановлено погруддя Тараса Шевченка роботи скульптор Васил Одрехівського.

Міську мэрии у нинішньому вигляді було побудовано в 1832 r. Попередня ратуша была в центрі міста – на місці, сьогодні пам’ятник Является Шевченку.

Город має чудові можливості для розвитку туризму, зокрема рекреаційні ресурс, завдяки яким у другій половині XIX – до кінця 30-х pp. Xx, він був раєм для відпочиваючих. Сюди їх приваблював прекрасний ставок h білими i жовтими лілеями, впорядковані пляжі, хорошо організований пакет, натуральні свіжі продукта. Ставки деякі спортивні ліги організовували тренування период змагання з. каякового вид спорта. Привабливість міста полягала тот факт, що воно знаходилося недалеко від Львова i сюди легко можно було дістатися поїздом чи підводою. На сьогодні є всі перспективи відродження клубы-спортивної слави Города.

Містечко Город має багату історію, значні історико-культурні пам’ятки, рекреаційні ресурса. Беручи до уваги також його близьке красивый біля м. Львова, вы можете стверджувати, що воно має значний туристичний потенціал i має більш активно залучатися в туристичну области, зокрема, при створенні культурного пізнавального, релігійного, ностальгійного видів туризму. Проте, у місті не вистачає гостинних місць у яких можуть із комфорт перебувати мандрівники, відпочивальники, люди, які хочуть відчути аура малого калибра затишного містечка. Это ж автор роботи розроблено бізнес-план створення на околиці містечка Город готельного комплекса «Лісова казка».

Відповідно до проведеного аналізу існуючого ринку аналогічних видів послуг может умовно виділити наступні основні групи потенційних споживачів послуг новый комплекс:

• готельний комплекс: представники українського бізнесу з інших міст; іноземні гості міста;

• комплекс Ресторан: гості міста, що проживають, чтобы все, розташованому безпосередньо в комплексі, інші відвідувачі комплекса.

• комплекс саун загального користування: гості міста, що проживають, чтобы все.

Загальна вартість проекту складає 1100 000 грн. Розраховани результати економічної ефективності таких інвестиційного проекту вказують на високий ступінь його привабливості для потенційних інвесторів i можливості подальшої реалізації этих проектов. В довгостроковій концепції розвитку готельного комплекса розроблена стратегія розвитку готельного комплекса, планується в майбутньому створити дозвіллєвий центр відпочинку, відкриття кемпінг центра.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=