УКРАЇНУ ВДРУГЕ ПРЕЗЕНТУЮТЬ В НАЙБІЛЬШІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ В КИТАЇ

В Нью-2017 рoці Aсoціaція Укрaїнськo Китaя Співрoбітництвa (нaдaлі AУКС) cu i в пoпeрeдніx рoкax, приймe aктивну счaстью вистaвкoвій діяльнoсті. AУКС знoву є ініціaтoрoм учaсті в oргaнізaтoрoм Укрaїнськoгo стeнд у Міжнaрoдній вистaвці зaрубіжнoгo туризмa «СOТТМ 2017″, якa прoйдe 29-31 бeрeзня 2017-рoк, в місті Пeкін (Китaй).

Для дoвідки: Aсoціaція «Укрaїнськo-Китaйськoгo Співрoбітництвa» є зaявляeт, єднaнням юридичниx oсіб, які встaнoвлюють, підтримують, сприяють, зaoxoчують aбo прaгнуть дo встaнoвлeння в рoзвитку віднoсин співрoбітництвa між структурaми, устaнoвaми, oргaнізaціями, зaклaдaми в іншими юридичними oсoбaми Укрaїни в Китaйськoї Нaрoднoї Рeспубліки. Aсoціaція ствoрeнa у 2008 рoці тa нe здійснює сaмoстійнoї підприємницькoї діяльнoсті, нe зaснoвує тa нe виступaє співзaснoвникoм гoспoдaрюючиx суб’єктів. Oднe з зaвдaнь Aсoціaції пeрeдбaчaє рoзвитoк в нaпрямків вдoскoнaлeння, фoрм зaсoбів вoсxoждeниe взaємoвигіднoгo співрoбітництвa Укрaїни китaйскoй Нaрoднoй Рeспублики в туристичній гaлузі зa рaxунoк пoдaльшoгo нaлaгoджeння дієвoї співпрaці прoфільниx укрaїнськиx в китaйськиx структур усіx фoрм влaснoсті нa видів діяльнoсті, які нe зaбoрoнeні зaкoнoдaвствaми oбox держав. Предмет діяльності Асоціації є допомога, координація дій на захист інтересів * * * * членів у здійсненні ними господарської в суспільної діяльності, яка є наслідком співпраці між діловими партнерами юридичними особами України китайской Народной Республики. Асоціація є вільною для вступу нових учасників.

СОТТМ є основним виставковим масштабах в КНР в галузі виїзного туризму. Ця подія демонструє такі продукт, Як авантюрний світ подорожей і туризму, туристичні послуги, операційні послуг, допомогу в плануванні турів, туристичні набори i предмети першої необхідності в інші послуги, які пов’язані з. поїздками i туризм.

СОТТМ має професійну аудиторію та не передбачає участі кінцевих споживачів. «B2B» захід щороку привертає увагу представників національних i регіональних туристичних компаній, туроператорів i турагентів, представників авіакомпаній i компанії з прокату автомобілів, організаторів круїзів, фахівців готельного бізнесу, страхових компаній, постачальників туристичного обладнання, представників ЗМІ.

В 2017 році АУКС планує залучити ще більшу кількість учасників. На момент публикации Асоціацією зарезервовано 42 квадратних метри » для учасників з. України, и, за необхідністю, площадь стенда может бути збільшена (в схемі Україна целей із-КАФЕ).

Загалом, захід щороку створює величезний ринок для всіх учасників, які представлять свої інноваційні послуги туризму i гострих відчуттів для великої кількість глядачів. Як заявителей,так і експоненти мають чудову нагоду телефонов ta d користю провести час-i дізнатися о событиях в індустрії подорожей i туризм. Слід зазначити, що з представниками Частной акціонерного товариства «Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» (надалі-МАУ) проведені успішні переговори, i вони візьмуть счастью виставці зі своїм масштабним стенд який демонструється компанією в різноманітних міжнародних виставках.

В українській туристичній експозиції СОТТМ 2017, серед широко переліку туристичних компаній, які вже працюють (abo планують) із китайськими туристов в Україні, приймуть удачи наступні: «Червона путь» (круїзи r. Дніпро); «ТОЛЬКО ІСТ» (Турин, в Чорнобиль); «Романтік СПА Готель» (m. Яремче); «ХОРОШО» (Турин) в Україну); «ПРЕМ’ЄР ІНТЕРНЕШНЛ» (мережа готелів в Україні). Крім, планується, що в СОТТМ 2017 Україну будуть також представляти фахівці профільних департаментів міськрад Києва, Львова, Одеси в Харкова.

На виставці 2017-рок заплановано проведення традиційної презентації «День України» за підтримки Посольства України в КНР, організація брифінгів, презентації на зустрічі В&e или представниками китайських туристичних фірм i відповідальними працівниками профільних міністерств китайской Народной Республики.

Удачи в COTTM-2017 сприятиме збільшенню кількості туристів ч Китай нашої країни на надає змогу налагодити ефективні ділові контакт в китайському туристичному ринку.

Контактна лицо щодо участі у виставці – менеджер отдела zed Сергій Гмиря

Телефон: (044) 285-70-52; sp5@aucc.org.ua

СОТТМ 2016

Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» Українська частина Спільної Українсько-Китайської Ділової ради, за підтримки Міністерства економічного розвитку i торгівлі України, організували проект «Національний стенд України» в спеціалізованій виставці виїзного туризму «СОТТМ 2016 CHINA OUTBOUND TRAVEL & TOURISM MARKET».

12-14 квітня 2016-рок в Пекіні відбувся один d найбільших в найвідоміших форумів туристичної індустрії Китай – 12-а Міжнародна спеціалізована виставка виїзного туризму «СОТТМ 2016 CHINA OUTBOUND TRAVEL & TOURISM MARKET». В рамках цьогорічної виставки, що пройшла в майданчиках Національного сільськогосподарського виставкового центра, було розгорнуто понад 350 стендів i павільйонів, в яких представлено понад 40 країн в туристичних дестинацій світу (Франція, Греція, Італія, Іспанія, Німеччина, Туреччина, Ізраїль, ОАЕ, Єгипет, США, Японія, Австралія, країни Африки Південної Америки).

Загалом у заході взяли, повезло, близько 400 компаній в організацій, причетних до галузі виїзного туризму: міжнародних i національних туроператорів, представників готельного, транспорт, рекреаційного i страхового бізнесу, державних департаментів i агентств.

Виставку було поділено на тематичні розділи: подорожі (сезонний відпочинок, бізнес Турин, відпочинок для дітей, екскурсії, круїзи, пізнавальний, екологічний, екстремальний, пригодницький, спортивний i освітній туризма); готельний на ресторанний пакет; транспортні послуги (авіаційні, залізничні i автобусні перевезення, морський i річковий круїзний перевозки, Прокат авто); рекреація (санаторії, пансіонати, курорти); страхові на фінансові послуги; IT i телекомунікаційні технології в сфері туризму. Окремо було організовано також зоны отдыхаLuxury Tourism Segment.

В рамках COTTM 2016 зусиллями Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва (АУКС) i Української drugoï Українсько-Китайської Ділової (УКДР), за підтримки Міністерства економічного розвитку i торгівлі України було організовано «Національний стенд України», який дав змогу вперше в заходах такого рівня презентувати в Китаї туристичний потенціал нашої країни.

Учасниками української туристичної експозиції стали компанії «Київський супутник», «Pan Ukraine», «TEZ TOUR», Міжнародні Авіалінії України. Крім цього, туристичні можливості українських міст Києва Львова, Як майбутніх подорожей для китайських туристів, представили фахівці управлінь туризма КМДА i Львівської міськради. В ході виставки, ЯКУ планы організаторів Мали відвідати не менше 4,5 ТИС. представників сфери виїзного туризму китайской Народной Республики, крім знайомства зі стенды в ту павільйонами країн i туроператорів, запропоновано широку освітню в комунікаційну програму, що включало имеет низку спеціалізованих семінарів, конференцій, презентацій. У перший же день COTTM 2016 в українському стенді відбулася презентація «День України» для китайський відвідувачів виставки в представникам місцевих ЗМІ.

Крім учасників національного стенд, що знайомили гостей з туристичними можливостями українських компаній i міст, презентації взяли, повезло, віце-голова АУКС i Української drugoï УКДР, постійний представник Цих організацій в Пекіні Ігор Литвин, радник-посланник c. торговли економічних питань Посольства України в КНР Віктор Танасійчук, голова президії виконкому АУКС Віталій Олійник.

Як сподіваються організатори і кандидаты національного стенд, їм вдалося привернути увагу китайських туроператорів в ЗМІ до України Як новый потенційного напрямку масового виїзного туризму. Тим же зроблено перший КРОК у виході України зі своїм туристичним продукт в китайський ринок, за яким має слідувати активніша інформаційна на популяризаторська діяльність, просування України Як цікавого і доступно європейського, туристичного бренда більш дієва державна підтримка галузі туризму, а також лібералізація візового режиму для громадян китайской Народной Республики.

Щодо візових питань, саме вони, окрім підведення підсумків участі у виставці, стали головною темою зустрічі учасників національного стенд з Надзвичайним в Повноважним Послом України в КНР Олег Дьоміним, яка відбулася 16 квітня в останній день COTTM 2016 года. Зокрема, в ході зустрічі перший секретар Консульського відділу Посольства Лілія Самойлова поінформувала присутніх по можливості української амбасади в Пекіні в плані прискорення видачі термінових віз, що вектор в окремих випадках полегшити ситуацію, даже поки остатки пищи спрощення i здешевлення видачі віз китайським громадянам не вирішиться в рамках правового рівні.

Загалом організатори національного стенд представники туристичного бізнесу України констатували, що пекінська виставка COTTM 2016 була i корисною продуктивною. Також вони висловили сподівання, що при підтримці державних органів на профільних асоціацій, подібні проходит будуть проводитися-й надалі. Адже Україна має величезний туристичний потенціал, вигідне географічне красиво, унікальні природні в рекреаційні ресурс, чимало історичних пам’яток, комфорт цінову політику. B, при умові наполегливих зусиль операторів i держави, активної популяризації, реальних кроків щодо економічних реформ, візової лібералізації на поліпшення сервісу, дасть змогу Україні радикально збільшити кількість туристів ч в Китае, и означать отримати значні економічні вигоди від найпотужнішого в світі ринку виїзного туризму.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=