Україна очима іноземця

— «Щирість i гoстинність. В іншиx крaїнax люди мaя люб’язні, ale вaшиx співвітчизників бaжaння прийти нa допомогу, підказати, супроводити йде від душі. Зразу зрозуміло, що людина телефоны тебе быть» .

— «Повага до приватної власності. О цели свідчить величезна кількість дорогих автомобилей. Porsche, Range Rover, нові моделі Мерседес. Одне гарне авто по іншим! Ale g водночас дивує, що в країні начебто кризиса і йде війна».

— «Українці єдині Як нація. Мають гордість i патріотизм – мае багато прапорів i прапорців на вулицях, будівлях i в таксі».

 

Таку особенность выиграл мої співвітчизники з вуст містера Сміта.Не визначного кіношного героя, и Сміта Колдер c. Шотландії, який за походженням американский-ірландець, а мешкає в невеличкому шотландському містечку Данблейн. Колдер оженився в Наді — дочці моїх друзів з Дніпра, які там живуть i працюють, і молодой дружине принес Колдер в Україну. Вперше. Три дні були присвячені суто Києву.

— «В моїй пам’яті Київ залишиться напрочуд зеленим, древнім i одночасно молодим містом. Мая багато гарних дівчат, взагалі молоді. Столиця України удобным для споглядання, flo я кажу Як турист, що побував в багатьох країнах світу. 3G, Uber, вказівники в метро, меню в кафе англійською – це полегшує перебування i пересування».

Два дні Колдер був на виїзді. Перший день на Фестивалі середньовічної реконструкції, що проходив в території «Парк Київська Русь» в с. Копачів Обухівського региона, наступний – на місті-катастрофі Прип’ять i Чорнобильській зоні відчудження.

битва на булавах; бій в білій зброї; змагання лицарських дворів i лучний турнір. Незвичайне місце – майданчик Чернобильскої ACS i грандіозна унікальна споруда заявляет о єктом «Укриття» — Лук. — «Україні є чим пишатися. Ах туристично приваблива – такий висновок зробив Колдер від»їжджаючи до Шотландії. И огда вы мая гарна українська кухня, особенно традиційні домашні страви».

Ось такий маленький огляд пропонують сьогодні «Новин турбізнесу» h блок Міжнародного дня туризма. Впевнена, шо наша туристична галузь розправить крила, * * * * основніі здобутки ще попереду. Для цього нам всім, від кого залежать суттєві зміни, треба багато i наполегливо працювати. Саме тоді, коли туризма у своєму розвитку набуде динамізму, він стане взаємовигідним i для туристів, i для туристичної індустрії, i держави.

Зі Святом, колеги, зі Святом, мандрівники! З. Всесвітнім день туризма!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=