У КИЄВІ ВРУЧИЛИ ПРЕМІЮ KYIV TOURISM AWARDS

27 вeрeсня, з нaгoди відзнaчeння Міжнaрoднoгo в Всeукрaїнськoгo Дня туризмa, в київськoму чтoбы всe Hilton відбулaся знaкoвa для туристичнoгo ринку стoлиці пoдія – цeрeмoнія вручeння Kyiv Tourism Awards 2016.

Цeрeмoнія Kyiv Tourism Awards — ініційoвaний Упрaвлінням туризма кафедра економки в інвестицій КМДА захід — покликаний підвищити стандарти сервісу, налагодити ефективну комунікацію на взаємодію з ключовими суб’єктами туристичного бізнесу столиці задля розвитку Києва Як конкурентное європейського міста для туриста, відзначити кращі ініціативи гравців ринку в продемонструвати інвестиційний потенціал Києва в туристичній сфері. За показниками управління туризма КМДА, 2016-й рік став найефективнішим у контексті реалізації цільової програми на спільних проектів з представниками бізнесу в сфері міжнародних відносин (сделано понад 33 різних заходів для формування туристичної привабливості Києва, приріст туристичного потоку, в порівнянні z 2015 рок, збільшився на понад 2 Рази).

Партнеры захода виступили: отдел туризма, i курортів мертвых; Асоціація журналістів «Туристичний прессов клуб України» багато інших.

З. вітальним слово до учасників заходу виступили депутат Верховної Ради України, голова підкомітету з питань розвитку туризма, курортів в рекреаційної діяльност Анна Романова, начальник Управління туризма КМДА Антон Тараненко, а також директор департамента туризма i курортів Міністерства економічного розвитку i торгівлі України Іван Ліптуга, який у відеозаписі привітав присутніх із Всесвітнім День туризма.

З словами вдячності в побажаннями розвитку период процвітання українському туризма звернулися зі сцени переможці 14 номінаціях. За підсумками інтернет-голосування i голосування Організаційного комітету, нагороду Kyiv Tourism Awards-2016 отримали:

— Київський Супутник («Кращий туристичний оператор в’їзного іноземного туризму»);

— Pan Ukraine» («Кращий туристичний оператор h внутрішнього туризму»);

— InterContinentalKiev («Кращий готельний комплекс 5*»);

— Хрещатик («Кращий готельний комплекс 4*») — Турист («Кращий готельний комплекс 3*»);

— Dream Hostel («Кращий общежитие»);

Канапа («Кращий Ресторан національної кухні»);

— Интересный Киев («Краще екскурсійне бюро»);

— УкраинскаяТуристическая газета («Краще висвітлення туристичних заходів у ЗМІ»);

— Міжнародні авіалінії України («Кращий туристичний авіаперевізник»);

Folkua («Кращий в номінації подієвого туризма»);

Dinadis («Кращий туроператор ділового туризму»);

— Олексій Євченко («За особистий внесок у розвиток туризму м. Києва»);

— «Чорнобиль-тур» («розвиток активный/екстремального туризма»).

Подарунком для всіх присутніх став виступ співачки СвітланиТарабарової

 

Вітаємо всіх домінантів i переможців!

Без сумніву, Києв буде успішною європейською туристичною дестинацією!

Відео — фотозвіт

Альбом мероприятия

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=