Відбулось довгоочікуване відкриття оновленого сайту Союзу професіоналів SPA, курортів та Wellness об’єктів України

Відбулось довгоочікуване відкриття оновленого сайту Союзу професіоналів SPA, курортів та Wellness об’єктів України www.soyuz-spa.com. Завдяки цьому тепер можна ознайомитися з останніми новинами і новітніми технологіями галузі СПА.

Профспілка працює в Україні вже понад 6 років. Були втілені в життя такі проекти, без яких сьогодні складно уявити сучасне українське SPA.

1. Профспілка систематизувала події та національні нагороди для найуспішніших фахівців і підприємств СПА: SPA AWARD, SPA SPAce, Best SPA in Ukraine, Best Admin of SPA. Крім того, тепер в Україні і за кордоном відомі: Міжнародна SPA Асамблея, Всеукраїнський SPA Самміт, SPA Форум, Ukrainian SPA & Wellness Professional AWARD.

2. Профспілка створила Міжнародну Експертну раду Союзу професіоналів SPA, яка взяла участь у створенні галузевого методичного посібника для керівників та фахівців SPA України;

3. Також з’явився безкоштовний Всеукраїнський вісник SPA SPAсе.

4. Заснований Золотий Фонд Спікерів Союзу.

5. Працює Міжнародна SPA Академія.

Крім того, завдяки профспілці створилися і втілилися у практику національні SPA-стандарти для персоналу, сервісу, приміщень, а 2015 року був заснований Сервісний та консультативний Центр SPA та відбувся SPA-саміт у програмі виставки Hotel & SPA. З’явилася нова спеціальність «Сервіс-менеджер у SPA».

За 6,5 років діяльності профспілка змогла налагодити співробітництво з міжнародними експертами SPA і профільними асоціаціями в Туреччині, Болгарії, Польщі, Угорщині, Франції, Англії, Німеччині та США.

Сьогодні на сайті Союзу професіоналів SPA, курортів та Wellness об’єктів України кожний може ознайомитися з останніми новинами галузі SPA & Wellness, а також зі статтями, написаними фахівцями. Крім того, на сайті є різні випуски Всеукраїнського вісника SPA SPAсе.

Окрема рубрика сайту присвячена Міжнародній SPA Академії. Пропонуються різноманітні програми: «Сервіс», «Адміністрування та Менеджмент», «Продажі», «Термальні технології», «Масажні технології», «Аудит навчання персоналу». Також пропонується 2-х модульний тренінг для підприємств-постачальників з метою отримати професійні навички і нові знання.

Працює безкоштовний сервіс «Знайди своїх». Це сервіс із пошуку персоналу та цікавої і перспективної посади у SPA Wellness & Beauty галузі України. Ви можете надіслати своє резюме або заявку.

Рубрика «Експертна Рада» розповідає про українських і закордонних фахівців з багаторічним досвідом роботи. А в рубриці «Відео архів» на Вас чекають різні церемонії, доповіді, форуми тощо. Отже, можна сказати, новий сайт Союзу професіоналів SPA, курортів та Wellness об’єктів України www.soyuz-spa.com сьогодні зберігає найцікавіші набутки і досягнення профспілки за всі роки її існування.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=