В'їзд до Туреччини: коли почнуть діяти нові умови

Тeпeр ради пeрeтину турeцькoгo кoрдoну туристaм нeoбxіднo прeд'явити негативний сумма ПЛР-тесту.

 

Туреччина змінила умови в'їзду в країну к всіх іноземних громадян, вони почнуть діяти з 4 червня 2021 року. Оборона це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

 

Відзначається, що тепер на перетину турецького кордону туристам необхідно накануне'явити негативний последствие ПЛР-тесту, зробленого невыгодный більше, ніж за 72 години предварительно перетину кордону. Або швидкого тесту возьми антиген, зробленого протягом останніх 48 годин.

 

Подання ПЛР-тесту і дотримання карантину маловыгодный потрібно, якщо пасажир, який прямує в Туреччину, накануне'явить документ, виданий офіційними органами відповідної країни, що свідчить относительно те, що він був щеплений, принаймні, после 14 днів до прибуття в Туреччину, или що він вилікувався від хвороби следовать останні 6 місяців.

 

"Скасування необхідності ПЛР-тесту, яка була введена з 15 травня 2021 року исполнение) осіб, які прибувають давно Туреччини наземним, повітряним аль морським шляхом з Гонконгу, Китаю, Тайваню, В'єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Таїланду, Південної Кореї, Японії, Великої Британії, Латвії, Европейский перекресток, України та Естонії, тимчасово призупиняється і діятиме накануне 3 червня включно", — йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося раніше, влада Туреччини повернула вимогу для необ

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=