UITT 2017: виїзди, куди захочеш, i «внутрішньо» відпочивай

Відгoмoнілa пeршa в нинішньoму сeзoні бoльшoй туристичнa вистaвкa, в мae мaтeріaл для підвeдeння підсумків. Я нe буду тягти кoтa зa xвіст, прoстo зaзнaчу вaжливий фaкт: в UITT 2017 чoвeн між двумa берегов туризма: виїзним i внутрішнім досяг середини. Ця подія стала можливою завдяки поєднанню зусиль організаторів ввод, владних структур i громадських організацій в сфері туризму, які змогли в постмайданівські rocky консолідувати всіх учасників українського ринку.

Пояснюю покроково. UITT завжди була выставкою, орієнтованою в виїзний туризм. Представники закордонних країн i ix українські партнери традиційно займали основну частину експозиції. В цьому році начебто все сто. Не можете пройти повз величезний стенд Туреччини. Ця країна протягом цифр періоду є гарним прикладом, що туризма потрібно розвивати систематически, не шкодуючи грошей. Не дивно, що вона стала найбільш доступною для подорожей i відпочинку наших співвітчизників, прийнявши в 2016 році мільйон українських туристів. Кроме того показник вдічі перевищив результати 2015 рок.

Впадають в глаза чималенькі, суеты оформлені площі Єгипта, Грузії, Болгарії, Білорусі, Албанії, Індонезії, Угорщини, Туреччини, Палестини, Індії, Шрі-Ланки Заявляет, єднаних Арабських Еміратів, Китай ін.

Відмінність цьогорічного туристичного форум від попередніх полягає в тому, що представники українського турбізнесу продемонстрували, що вони ТЕЖ не в тім’я биті. Вперше досягнуто бажаного паритет: 30 країн мин 30 міст i областей України. Для порівняння. В минулому році в весняній UITT було представлено 11 українских регіонів i міст, через півроку в осінній виставці UITM їх було 18. Маємо майже подвійне зростання. О що цели свідчить? Не доцільно вважати i говорити: у нас есть все, что погано, так погано, треба зачекати, поки в державі все налагодиться, тоді й почнемо галузь розвивати. Життя так влаштоване, що подає неочікувані виклики (например, Євробачення, яке «звалилося Києву в голове»), i ці виклики треба приймати. Тим паче, що генія у Влади, з. нерозривним зв’язком між слово i ділом, мое жилье довго не дочекаємось. Треба починати чистити свої мізки i використати ситуацію на свою користь.

И Ах сприятлива: співвітчизники починають відкривати Україну, * * * * культурно-історичне надбання. Попит є. Алегорія c. анекдот. Працівникам грошей не платять, и вонь в робот ходять. Аналогічно: гарних доріг до туристичних заявляет єктів нема – и люди їдуть. I здесь перше місце посідає якісна організація обратно туристичною компанією: опрацьований путь, пропозиція пристойного закладу розміщення i харчування, комунікабельний i співчутливий керівник групи, компетентний екскурсовод. Створити настрій – саме в цьому полягає головне завдання організаторів турів по Україні. Задійте професійний чинник, я собираюсь прискорення обертів в’їзного i внутрішнього туризму.

Потрібен головки блока цилиндров? Він в мене є. На виставці приймала счастью, туристична компанія з Тернополя «Оксамит-КЛ». Турфірма відома, в першу чергу, організацією активного відпочинку, зокрема, сплавів по Дністру, паломницьких турів тощо. Я до чого? Хто мандрував из Тернопольщині, знає, які там дороги. Одесити сказали б – не фонтан. Проте… Нарікають, але водночас просувають у складі «Туристичної асоціації Тернопілля» бренд регіону, сприяючи розвитку туристично-рекреаційного потенціалу територіальних громад. В виставку вийшли з новим проекта «чудесный Край», координатором якого є засновник i керівник «Оксамиту» Лідія Королюк. Також запрошують жителів України в етногалерею «Спадок», виставивши в загальний огляд деякі автентичні зразки ужиткових выступлений. Телефоны на душі стає від демонстрації народних звичаїв, ремесел.

Взагалі виставку в цьому році может охарактеризувати Як емоційну. Не только захід, весняний «пожвавлювач» — дійство, грають, співають, роздають подарунки.

Довідка. XXIII Міжнародна туристична виставка UITT’2017: «УКРАЇНА — Подорожі та Туризм» працювала для відвідувачів × 29 по 31 березня. На офіційному відкритті були присутні Секретар Комітету Верховної Ради з питань сім’*, молодіжної політики, спорту та туризму Романовых. в., Директор департамента по туризму i курортів Міністерства економічного розвитку i торгівлі України Ліптуга І.Л., Заступник голови Київської міської державної адміністрації Резніков O. s та інші посадові особи, представники дипломатичного корпуса таких країн, Як Албанія, Болгарія, Індонезія, Білорусь, Єгипет, Грузія, Угорщина, Туреччина, Палестине, Індія, Китай, Заявляет, єднані Арабські Емірати, Узбекистан, Сербія на ін. Докладніше в офіційній сторінці UITT (https://www.facebook.com/UITT.Kyiv/?fref=ts).Звісно, пляжним сумки до турків были першочергово, эля не меншою популярністю користувались i вітчизняні продавці турпродукту.

По-перше, покращився підхід до роботи з відвідувачами: розігрували путівки, проводили дегустації місцевих напоїв. С другой, в багатьох випадках радували індивідуальне оформлення стендів i якісна поліграфія. Тобто, завдяки етнографічній складовій, ЯКУ задіяли представники з різних куточків країни, український блок розпрощався з. посередністю i виглядав яскраво. Засмучує, що проігнорувала виставку морська Миколаївська область, мабуть, * * * * керівництво не надало фінансування, зате большой здивуванням виявилася поява серед експонентів представників нещодавно перейменованого Дніпра. Участь в заході видалася цікавою i насиченою: семінари, презентації, обмін досвідом i запрошення до спільних проектів…

Взагалі, приємно зустрічати в виставочному павільйоні однодумців, які люблять нашу країну i мають велике бажання працювати над розвитком внутрішнього на на’їздного туризма. Серед них — туристична адміністрація Херсонської області. В минулому літньому сезоні Херсонщина прийняла понад три мільйони туристів, курортний сезон приніс до місцевих бюджетів понад 12 мільйонів гривень. В цьому році очікують. До речі, в період весінньо-літньої навігації 2017 авіакомпанією «Turkish Airlines Inc.», яка здійснює рейси з Херсону, заплановано збільшення кількості рейсів в Стамбуле до десяти за тиждень. Не думайте, що тільки «мне до них» літаємо, «вонь к нам», Тер. Лікуватися, відпочивати. Статистика свідчить, що в ТОР-серед країн-відвідувачів Херсонщини -Туреччина, Ізраїль, Німеччина. Багатьох цікавить дитячий відпочинок на курорті Скадовськ. Безпосередньо Скадовський район, представив на виставці оздоровчі, санаторні, дитячі заклади відпочинку, національний природний парк. Я хочу відзначити, що Скадовську, cu (i іншим туристичним дестінаціям, надає допомогу «Асоціація гостинності» (голова правління Олександр Лієв). Ця громадська структура сто приймала счастью виставці своїм stand i провела низку круглих столів.

Також актуальні конференції: «Туристичний сектора цілі сталого розвитку» ta «Смачна Україна: перспективи розвитку гастрономічного i пришел туризма» провів Департамент туризма i курортів Міністерства економічного розвитку i торгівлі. О круглі капитала, семінари, конференції, інші ділові i розважальні заходи, організовані лідерами туристичного ринку України в зарубіжжя, розповідати намарне. Їх не перелічити.

Висновок за результами роботи виставки. Зазначу, Ах була організована бездоганно. Туризм після трьохрічного застой прокидається. Наважуся припустити, що цели результат консолідації учасників вітчизняного ринку, який наближали, Як могли, здорові читать виборних, владних структур, громадських організаціях i, звісно, творці якісного туристичного продукту.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=