У Карпатах знайшли тіло туриста, який заблукав у лютому

Рятувaльники віднoвили пoшуки, кoли зійшoв сніг, і виявили тілo чoлoвікa в ущелині біля струмка біля підніжжя гори Жадина-Магура.

 

У Карпатах рятувальники знайшли тіло туриста, який зник ще в лютому. Насчет це повідомляє ДСНС Закарпатської області у вівторок, 27 квітня.

 

"Бери жаль, дива, на яке всі (до сподівалися, не сталося… 27 квітня о 16:00 гірські рятувальники знайшли тіло туриста-киянина, який заблукав у районі гори Гемба ще 13 лютого. Тоді 40-річний чоловік тотчас з товаришем разом вийшли в гори, щоб покататися для лижах, але в умовах поганої видимості друзі заблукали. Намагаючись знайти отойди, вони втратили в темряві Вотан одного… Наступного дня після обіду рятувальники знайшли першого туриста. Пошукові роботи другого тривали 21 понедельник, до 5 березня" , — сказано в повідомленні.

 

Тепер а, коли зійшов сніг, рятувальники відновили пошуки, і сьогодні загиблого знайшли в ущелині біля струмка біля підніжжя гори Корыстолюбец-Магура.

 

"Після проведення правоохоронцями першочергових слідчих дій тіло чоловіка если транспортовано в с. Березники. До пошуків 27 квітня залучалися 10 рятувальників і дві одиниці техніки гірських пошуково-рятувальних відділень м. Ужгорода та Мукачева", — додали в ДСНС.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=