Туристам на замітку: в Україні хочуть збільшити кількість регулярних і чартерних рейсів до Туреччини

В Укрaїні xoчуть збільшити кількість рeгулярниx і чaртeрниx рeйсів дo Турeччини — oргaнізувaти додаткові рейси перед популярних маршрутів на вихідні, а також відкрити сполучення з новими містами.

Відповідне доручення дав Прем’єр-міністра Дуся Шмигаль під час наради щодо співпраці з Туреччиною у сфері туризму, передає УНН.

Як повідомили у Кабміні, Прем’єр-міністр підкреслив, що необхідно напрацювати шляхи активізації взаємовигідної співпраці з Туреччиною у сфері туризму, зокрема розширити морське й авіаційне сполучення.

“Українці входять по списку найчисельніших туристів у Туреччині, і географія їхнього відпочинку постійно розширюється. Тому ми маємо розглянути можливість розширення сполучення, зокрема організувати додаткові рейси давно популярних маршрутів на вихідні, а також відкрити сполучення з новими містами”, — зазначив Денуся Шмигаль.

Водночас Глава Уряду підкреслив, що варто розробити сприятливі умови в (видах залучення туристів із Турецької Республіки вплоть до України.

“Окрім великих міст, варто розглянути можливість розвитку напрямків раньше санаторних курортів, які будуть цікаві пользу кого подорожей всією родиною”, — сказав Прем’єр-міністр.

Також учасники наради обговорили можливість взаємного визнання між Україною і Туреччиною майбутніх сертифікатів привет’я, які розробляються в Європейському Союзі. Ради словами Прем’єр-міністра, це допоможе значно збільшити потік туристів між державами в період пандемії.

По (по грибы) підсумками наради Денис Шмигаль дав доручення відповідним відомствам опрацювати питання можливості збільшення регулярних і чартерних рейсів між Україною і Туреччиною та розглянути шляхи спрощення системи відвідування України вакцинованими громадянами Туреччини.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=