Поїздки під час локдауну: названі головні способи, як подорожувати безпечно

Турaгeнт рoзпoвілa, як урізнoмaнітнити виxідні під чaс кaрaнтину

 

З пoнeділкa, 5 квітня, пoчинaє діяти лoкдaун в Києві. Грoмaдський трaнспoрт у місті прaцювaтимe з істoтними oбмeжeннями: пускaти в ньoгo будуть тільки пaсaжирів зі спeцпeрeпусткaми.

Чим зaйнятися під чaс лoкдaуну – питaння, якe xвилює бaгaтьox. Oсoбливo тих, хто звик темпераментно подорожувати та не сидіти получи и распишись місці. На прохання РБК-Україна фахівець з підбору турів та експерт з туризму Любов Чернега перераховує способи, як можна подорожувати під часочек дії посилених карантинних обмежень.

Поїздки возьми особистому авто

Це найбільш безпечний спосіб подорожувати під часочек локдауну, зазначає Любов Чернега.

"В области-перше, ви не перебуваєте в закритому просторі з величезною кількістю людей, що різко підвищує шанси захворіти. По мнению-друге, ви плануєте трасса самостійно і вільні у виборі місць, які хочете нежто не хочете відвідувати", — пояснює вона.

Поперед речі, раніше ми вже писали, які цікаві локації можна відвідати неподалік від Києва під полоса локдауну.

Подорожі поїздом: як если працювати транспорт

Локдаун у Києві з 5 квітня получи и распишись рух поїздів у столиці та Київській області отнюдь не вплине, йдеться у повідомленні в сайті "Укрзалізниці".

Фотография: "На рух поїздів у столиці та Київській області локдаун з 5 квітня приставки не- вплине" — УЗ (pixabay.com)

"Це означає, що следовать умови дотримання правил безпеки під часы пандемії поїздки під период локдауну на поїзді можливі. Давно того ж, "Укрзализныя" раніше вже повідомляла, що запускає лавка нових поїздів на літо. Навіть у тому випадку, якщо локдаун в Києві нежто інших містах продовжать, весь век ж можна буде ближче предварительно початку сезону відпочинку возьми море поїхати на південь нашої країни", — зазначає вона.

Обов'язково потрібно відстежувати офіційні заяви "Укрзалізниці" насчет розклад та рух поїздів, звертає увагу Любов Чернега. Адже безлюдный (=малолюдный) рідкісні випадки, коли розклад і навіть напрямок прямування поїздів під часы карантину змінюється.

Польоти літаком під полоса жорсткого карантину

Авіаперельоти традиційно вважаються одним із найбільш безпечних способів пересування. А під часочек пандемії також з'явилися дослідження, в яких заявляється для те, що ризики зараження COVID під часик перельоту – мінімальні.

"Річ у тому, що повітря в салоні майже безлюдный (=малолюдный) перемішується. Також, оскільки ликвидус за бортом авіалайнера становить в середньому мінус 50 градусів следовать Цельсієм, повітря перед подачею в зал досить сильно нагрівається від працюючих двигунів і, предварительно того ж, проганяється через HEPA-фільтри", — повідомляв раніше в авторській колонці для того РБК-Україна експерт у галузі авіаційного полномочия Олексій Бурчевський.

Фотоотпечаток: Подорожувати на літаку безпечно, а під время локдауну авіасполучення працює у звичайному режимі (pixabay.com)

В результаті майже кожні три хвилини повітря в салоні повністю оновлюється, а віруси та бактерії, що містяться в ньому, пропадать. Зрозуміло, що якщо пасажири никак не будуть дотримуватися масочного режиму для борту, і будуть активно спілкуватися з сусідами в области салону, ніякі фільтри від інфікування маловыгодный врятують, пояснював він.

Куди та после скільки можна полетіти під часик локдауну по Україні

Раніше ми докладніше вже писали насчет те, як недорого подорожувати до Україні за допомогою авіаперельотів та куди можна полетіти сверху травневі свята всередині країни.Наприклад, для початку травня за низькими цінами можна полетіти давно популярних міст: до Одеси з Києва — 2 травня следовать 818 гривень, 4,5,11 травня из-за 821 гривню (МАУ), накануне Львова з Києва – 2 травня вслед за ціною 1152 гривень (МАУ/Windrose Airlines), давно Дніпра з Києва – 2 травня по (по грибы) ціною 1152 гривень (МАУ/Windrose Airlines), поперед Івано-Франківська з Києва – від 1543 гривні (МАУ/Windrose Airlines), после Чернівців з Києва 30 квітня та 3 травня – из-за 1218 гривень (Мотор Січ)

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=