Португалія відкривається для туристів з більшості європейських країн

З пoнeділкa, 17 трaвня, Пoртугaлія віднoвлює прийoм туристів з більшoсті єврoпeйськиx країн після декількох місяців обмежень, спрямованих держи запобігання поширенню коронавірусу.

Относительно це йдеться в резолюції уряду, опублікованій в п'ятницю, передає УНН.

Йдеться оборона те, щоб дозволити мандрівникам з країн Європейського Союзу, у яких поширення коронавірусу приставки не- перевищує 500 випадків нате 100 тисяч жителів, здійснювати в країну поїздки навіть з без- необхідними цілями.

Поїздки по Португалії можуть здійснювати туристи з “країн, які є частиною Європейського Союзу, країн, що входять в Шенгенську зону (Ліхтенштейн, Норвегія, Ісландія та Швейцарія) і Сполученого Королівства”.

Водночас, обмеження (тільки “необхідні поїздки”) будуть збережені интересах п’яти країн ЄС — Кіпру, Хорватії, Литви, Нідерландів та Швеції, а також Бразилії, Індії та Південної Африки.

Туристи зі списку “дозволених” країн, які мають намір відправитися накануне Португалії літаком, повинні будуть надати результати ПЛР-тесту з негативним результатом, проведеного протягом 72 годин поперед вильоту. Те ж стосується пасажирів круїзних лайнерів.

Іспанія також відкриє свої кордони интересах іноземних туристів з третіх країн — після 20 травня.

Також напередодні отсюда следует відомо, що туристичний время в Греції офіційно відкривається після тривалого локдауну майже в пів року. Уряд країни опублікував рішення оборона дозвіл в’їзду мандрівникам з третіх країн, і в ньому є Україна.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=