Осіння рапсодія трускавецького кінофестивалю

 Під сумні aкoрди oсінньoгo прoливнoгo дoщу зaвeршувaвся 6 Міжнaрoдний Трускaвeцький кінoфeстивaль «Кoрoнa Кaрпaт». Рoз’їжджaтись нe xoтілoся нікoму. Тeплo из aтмoсфeры, щo пaнувaлa в кінoфoрумі, булa ствoрeнa зaвдяки зусиллям дирeктoр кінoфeстивaлю Oлeгa Кaрпинa, іншиx співучaсників на друзів. Dякуємо за тепло ставлення.

  

Протягом трьох днів курортний Трускавець живет у світі кіно. Демонструвались чудові фільми українського на іноземного виробництва, а також відбувся воркшоп на тему «Створення на розвиток фільмкомісій в Україні». Протягом двох днів в Конференц-залі «Mirotel» експерти Андреа Rocco (Італія), Мік Ретман (Великобританія), Давід Вашадзе (Грузія) в інші знайомили присутніх із поняттям фільмкомісії. Зокрема Андреа Rocco на власному італійському прикладі розповів про значення фільмкомісій на їхні ролі активного розвитку туристичної сфери i популяризації регіонів, де відбувалися зйомки фільмів чи окремих сцены епізодів. Усі учасники виступів одноголосно наголошували на створенні фільмкомісій в різних куточках України, яка є малопізнаною, мальовничою, етнографічно-народною, історичною i особенно привабливою. Варто віднайти i, который находится місцеві локації, запропонувати їх для зйомок кінематографістам за кордоном, и інвестори знайдуться. Период особенно важливо, щоб фільмкомісії для игры в петанк незалежними від Влади, чиновників, режисерів, підприємців.

За визначенням, фільмкомісії – Цзы неприбуткові організації, створені для просування країни або певного регіону Як i міжнародної національної кіновиробничої или. Фільмкомісії надають різноманітні послуги для заохочення кінематографістів використовувати місцеві локації, послуги, потужності персонала. Створення в Україні фільмкомісій в зразок закордонний – один із найперспективніших напрямів розвитку регіонів у питаннях культури, туризму и відповідно, економіки. Загалом же, у світі працює близько 180 фільмкомісій, у Європі – 27.

Директор департамента по туризму i курортів Іван Ліптуга сто зауважив, що кіно та туризма тісно пов’язані. Проте відсутність маркетингових фахівців у цій галузі период неадаптованість нашого законодавства до всіх нагальних потребностей кінематографа тягне нашу країну в останні місця у світовій кіноіндустрії. Повезло, у кінофестивальному воркшопі взяли представники п’ятнадцяти областях України (від працівників сфери культури до міських голів), а також представники МЗС, Міністерства фінансів, Міністерства економіки, Міністерства культури. Это є сподівання в доладний підхід до справи. И в кінотеатрі «золото» i «Народный домі» відбулися покази фільмів українського виробництва.

Фільм «Гніздо горлиці» (українсько-італійський, Драма) відтворює життєві проблеми в сімейні стосунки української жінки Дарини, що поїхала до Італії на заробітки. Гроші є, але руйнується сім’я i все інше…

«Осінні спогади» – це перша міжнародна співпраця кінематографістів України — Ірану — Чехії, створена на запрошення та за підтримки Трускавецького міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат» i Фільм-комісії «Прикарпаття». Зйомки відбувались у Трускавці та в селах Дрогобицького региона, зокрема, в селі Доброгостові. Цели історія-трикутник українського кохання юнака-воїна, іранської біженки на місцевого скульптор. 6 жовтня Драма «Осінні спогади» виходить на екрани кінотеатрів.

«Гетьман» — український історико-драматичний фільм, що розповідає про трагічну любов Гетьмана Богдана Хмельницького до молодої лунный Гелени Чаплинської.

«Бизнес мама Гонгадзе». В основі фільму – автобіографічна оповідь самої пані Лесі. Доля пані Лесі розкривається на фоні історичних подій. Фільм знімався в Україні, Грузії, Франції в Естонії. Автор фільму – В’ячеслав Бігун, уродженець Тячева.

Наймолодшим глядачам Віктор Андрієнко приготував анімаційний фільм «Микита Кожум’яка», який презентувався школярам Трускавця в вихованцям спеціалізованої школу для дітей з порушенням опорно-рухового апарату м. Борислав.

Кінофестиваль «Корона Карпат» – це маленьке, короче Священного комплекса в Трускавці. Творчі зустрічі, «круглі m × актеров в режисерами, на кінофестивалі завжди доповнюють переглянуті фільми особливим розумінням i ставленням. Это за теплими дней ≥ зливами Трускавецького кінофестивалю ще довго будемо сумувати. Нехай усім щастить у житті период творчо мріється.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=