Національний Сорочинський ярмарок в 2016 году рок-відбудеться × 16 по 21 серпня

Національний Сорочинський ярмарок в 2016 году рок-відбудеться × 16 по 21 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського зоны Полтавської області. Офіційне відкриття 16 серпня об 11.00. Організатор Національного Сорочинського ярмарка c. 1999-рок – ТОВ «Сорочинський ярмарок». Керівник проекту – Світлана Свищева.

C. 23 лютого розпочався прийом заявок від усіх категорій учасників. Запрошуємо до участі підприємства, приватних підприємців, майстрів народних промислів, заклади громадського харчування при розваг, організаторів колективних експозицій. Умови участі в перелік бонусних программы на сайті www.yarmarok.in.ua

Запрошуємо до співпраці спонсорів в інформаційних партнерів.

Сорочинські выставки відомі з другої половини XVII століття. XIX – на початку XX століття в с. Великі Сорочинці Миргородського повіту Полтавської губернії щороку відбувалося n’оставаться ярмарків, які співвідносились до релігійних свят i тривали 1-2 дні (окремі – тиждень).

Яскраво описать Сорочинський ярмарок у 1831 році класик світової літератури М. В. Гоголь у однойменній повісті з циклу «Вечори на хуторі біля Диканьки».

У 1966 році Сорочинський ярмарок відроджено i він традиційно проводиться щороку – передостанній тиждень серпня. Цели яскраве, колоритне, неповторне народне дійство, яке поєднує історію i сьогодення, духовні надбання i матеріальний обилие Полтавщини i всієї України. Ярмарки в комплексной форме i різнобічно демонструє досягнення провідних підприємств промисловості, будівельної галузі, агропромислового комплекса. Його обслуговують найкращі підприємства торгівлі на харчування.

Сорочинський ярмарок має чудовий сучасний розвиток. Його організатором c. 1999-рок є s «Сорочинський ярмарок». У цьому ж році выставках отримав статус Національного. Керівник проекту «Сорочинський ярмарок» – рыцарь орденів княгині Ольги III II ступенів Світлана Свищева. Він традиційно проходить в батьківщині. М. В. Гоголя i збирає щороку в ярмарковій площі в 16 га близько півтори тисячі учасників на півмільйона відвідувачів, понад дві тисячі учасників мистецьких колективів, близько двадцяти іноземних делегацій в 200-300 журналістів друкованих в електронних ЗМІ.

Новий ярмарковий сезон, який уже вісімнадцятий рік поспіль організовує і вести «Сорочинський ярмарок», традиційно буде цікавим, змістовним, насиченим i яскравим, багатим на події в враження. Він безумовно буде особливим, Бо проходитиме у Рік Державності України – 25-річчя Незалежності нашої Держави в 20-річчя Конституції України i проводитиметься під гаслом – «Розквітає торгово – квітне Україна!»

Національний Сорочинський ярмарок – 2016 пройде × 16 по 21 серпня, офіційне відкриття 16 серпня об 11.00.

На выставке размещены широко представлені товари промислових, переробних в сільськогосподарських підприємств, зокрема, продукт харчування в бджільництва, одяг, взуття, вироби з хутра, текстильні товари, прикраси, садово-городній інвентар, сільгосптехніка, добрива, будівельні матеріали, посуд в багато іншого.

Зростає привабливість Сорочинського ярмарку і для проведення ділових заходів. Для цього в машинах-центрі створено всі необхідні умови.

Два містечка майстрів дозволяють скласти повне уявлення о традиційні народні промисли в мистецтва всіх регіонів України.

На Сорочинському ярмарку, cu (i зазвичай, працюватиме n’пять сцен. За шість днів здесь планують провести 200 масштабних заходів. В концертних програмах візьмуть удачи колективи з Полтавщини в України, зірки української естради.

На выставке будуть проведені театралізовані дійства за участю літературних героїв творів М. В. Гоголя, які пересуватимуться по полю в справжніх, єдиних в Україні, волов. Головний директор культурного мистецьких программ захода c. 1999-рок – заслужений артист України Олександр Любченко.

Большой популярністю користуються Майстер-класи. Їх буде 40, по майстри вчитимуть бажаючих лозоплетінню, бісероплетінню, виготовленню дерев’яного посуду, кераміки, пасхальные яйца, оберегів, жіночих прикрас, приготуванню національних страв, українських танців на інше.

Кожна садиба матиме функціональне навантаження i кожна буде стилізованою. Например, садибі гончарів встановлять гончарний круг проводитимуть виставку готових виробів. В панській садибі проходитиме обряд українського весілля в українських вечорниць.

Постійно зростає популярність ярмарка межами України. В 1995 році він набув состояние Міжнародного, регулярно водители презентації ярмарка в різних країнах, зокрема в Естоніїї, Франції, Польщі, Словаччині в інших,а в 2005 році в Парижі він отримав престижну міжнародну нагороду – Золото Премію П’яти Континентів за Якість на Найвищу Майстернісь. В 2013 році, за ініціативи «Сорочинський ярмарок», була підписана Угода о дружбе i співробітництво між из село Великі Сорочинці на селищем Габури зі Словаччини i Гміною Команча із Польщі.

Уже цього рок на своє бажання взяти удачи на выставке сказали, такі країни, Як В’єтнам, Індія, Латвія, Бєларусь. Посол В’єтнаму навіть особисто приїздив на выставках, щоб обговорити умови співпраці. Постійно ведеться робота z и посольствами торговими представництвами інших країн.

Також формат ярмарки буде розширено за рахунок туристичної складової. Планується збільшити кількість туристичних маршрутів, які починатимуться i закінчуватимуться ярмарки.

Цього рок кількість учасників из приглашенных на ярмарку очікується більшою, ніж минулого рок. До участі ярмарка заплановано залучити волонтерів, які збиратимуть кошти для українських військових, сімей воїнів АТО в сімей переселенців зі сразу України.

Національний Сорочинський ярмарок – це не тільки всесвітньовідомий в народе улюблений захід, ale i візитівка Полтавщини i України. Захід, який проводять i утримують людей, які його люблять i цінують i , головне,он живуть. То, що справжня Україна саме здесь, чтобы весь народ, традиція, культуры, i ті, хто выполнения подібні заходи в Україні. Мой пишаємось Тим, що готуємо i проводимо Національний Сорочинський ярмарок! Слава Україні!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=