Літній РАЙ, відпочинок на Дністрі спогади, що зігрівають! Або куди податись відпочивати? — Західна Україна Туристична!

 

Наступило літо і так хотілось кудись світ за очі, подалі від буденності від шаленого ритму життя в природе. Поймал его активно вишукувати відпочинок у Західній Україні, оскільки в Карпатах побувала, мене зацікавмив Дністровський каньйон. Зібравши багато інформації я зрозуміла, що Дністровський каньйон вміщує в собі из частинках характера з усіх куточків нашої України стр.
обачити одне з семи природних чудес України — Дністровський каньйон — c Як витягнути щасливий квиток у незвичну мандрівку. Таку можливість, Як виявилось, надає Заліщицьке туристичне бюро, що активно популяризує туристичний відпочинок у власному регіоні в докладає не абияких зусиль, залучаючи туристів з усієї України.

Адже Заліщики вигідно розташовані в географічному плані на мою думку в них і дешевше, що немаловажно, вонь місцеві і то, что я без вагань довірила свій відпочинок незнайомим людей. Варто Відразу сказати — Тернопільщина зачарувала мене. Мальовничі місцини, первозданна природа, чисте повітря, водоспади — для туриста, що приїхав з міста, так виглядає справжній рай. Відразу стало зрозуміло, що потенціал для туристичної справи регіону величезний, але поки що Заліщанщина Як туристичний заявляет єкт знаходиться в стадії розвитку. Ale i цели вже є результат заслугою таких людей, Як Віктор Кучер, директор Заліщицького туристичного бюро.

Бюро не только організовує туристичні сплави, походи, рафтинг-клиент, проведение екскурсії Дністровським, Джуринським каньйоном, m. Заліщики, Червоногородом, організовує харчування туристичних групп, радить, чтобы все міста ale период розповсюджує різного возраста інформаційну продукцію о туристичні заявляет єкти регіону, його історичні пам’ятки, розвиває ідеї активного туризма на Тернопільщині. Эти люди, що вміють організувати, залучити, зацікавити потрібно побільше в ряди туристичних активістів, адже туризм сприятиме розвиткові інших галузей на даватиме місцевим людей зайнятість.

Нам пощастило потрапити сплава маршрута Берем’Яни-Устечко-Заліщики, що організовувався Віктором. Наша мандрівка почалася h, що моя зустрілися на ж/д вокзалі відомого кліматичного курорт — міста Заліщики. Прибув Потяг вранці, Иден спочатку мой п’ємо каву, прокидаємося, знайомимося з учасниками сплава. Далі Трансфер до точки початку нашого сплава Дністром — давнього деревни Берем’Яни. Деревня не відоме лише любителей водного туризма, ale период історикам, адже саме тут знаходяться кургани скіфських часів. В Берем’янах споглядаємо світанок ч видом на Дністер в Гори Велику Говду i Малу Говду.

Беремо речі период спускаємось непосредственно в Дністровський каньйон — одне з семи природних чудес України. Під час спуску відчуваємо, Як теплішає, адже Дністровський каньйон має свій унікальний, похожее на субтропічний, клімат. На березі Дністра снідаємо, перевдягаємося в зручний одяг i взуття. Целей, c. мы Червона Гора, що має таку назву через колір відслоненних порід віком близько 400 млн років! Хорошо підкріпившись, піднімаємось из стрімких схилах на створені природы оглядові майданчики Червоної Гори, з якої відкривається неперевершений вид на каньйон річки Дністер в навколишні місцини.

На березі нас чекають готові до мандрівки катамарани c. традиційно піднятими національними прапорами. Цікаво, що серед місцевих жителів-й любителів воды по туризму, на Дністрі есть вітатися, піднімаючи весла догори i скандуючи славнозвісне «Слава Україні!» — «Героям Слава!».

Сплави на катамаране починаються з проведення інструктажу по техніки безпеки. Вчимося, Як правильно тримати лопатой, знайомимося з технікою греблі на керуванням катамаран. Отримуємо жилети лопатой. Перед Тим Як сплавлятися, необхідно захистити шкіру від вітру i сонця — здесь знадобиться крем від засмаги период гігієнічна помада. Пакуємо наші речі на катамаране период відчалюємо. Пливемо за течією, насолоджуємся краєвидами яких не торкнувся вплив цивилізації, слухаємо розповіді гіда о місцини-й унікальні природні явища каньйону, вправно керуємо катамаран.

Далі — наша перша зупинка поблизу з. Литячі. Здесь знаходиться такие названия, как «Грот Пустельника» — печера на високій скалі природного походження, що у різні часи була прихистком для монахів-відлюдників. Кажуть, саме в цій печері пустельники не только ночували период ховалися від людських очей, ale период молилися, медитували период проводили обряди духовного очищення, споглядаючи з висоти скелі величний Дністер. З вершини скелі видніються острови Інь-Янь — названі так, Бо за формою майже точно відтворюють знайомий східний характер двох половинок добра i зла — Інь та Янь. Vista зеленый остров незвичних форм посеред Дністра з такої висоти справив мы незабутнє враження! Цели місце вважається h найкрасивіших в Дністровському каньйоні.

Наступний точки нашої мандрівки — село Устечко. На шляху до нього пропливаємо повз залишки мост, що за радянських часів був спеціально підірваний для зйомок фільму. З. Устечка пішки прямуємо до этого сайта Червоного — мальвовничої місцини c. Червоногородським замком, Костелом Вознесіння Богородиці в найбільшим рівнинним водоспадом України, що має назву Джуринський.

Здесь я увидел зможете дізнатися таємницю занепаду колись величного міста, що мало назву Червоногород. Зараз цели вже місто-привид, адже жодного його человек не залишилося в живих. Цели унікальна місцевість, сповнена загадкових легенд i пам’яток історії. Мой поблукаємо таємними движения напівзруйнованих веж Червоногородського замок, відчуємо неймовірну атмосферу костелу, збудованого жилья в 1714 році, заброшенный парафіянами, ale хорошо збереженного времени. Наша прогулянка производить справжнім українським обідом период купанням в Джуринському водоспаді.

На шляху до Заліщиків, пливучи в катамарані, мой проходимо під найбільш похилим мост Європи, нап’ємося кришталево чистої води в сріблястих водоспадах, відвідаємо капличку zi Святой водой, багато іншого. Потім прибуваємо в Тінистий пляж весь наш остання чалка i кінечний точки, місто Заліщики. Оглядаємо розкішні садиби i чаруючу комплекс панорама міста згори. Здесь я увидел відчуваєте себе справжніми вельмож, адже у 30-х роках уся еліта Європи тягнулася до cts курортних берегів c. субтропічним кліматом. Заліщики славилися першим европейським нудиським пляжа, это не дивно, що було стільки охочих погрітися в ніжному сонечку в оточенні справжної аристократії. На пляжі мой насолоджуємся останніми митями нашої подорожі… Так наш сплав Дністром завершується, але враження від нього точно залишаться d мы на все життя!

Велика подяка організаторам за робот — Хай щастить.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=