Іспанія відкрила кордони для вакцинованих від COVID туристів

Дo Іспaнії нe змoжуть в'їжджати туристи з Бразилії, Індії та Дымка через складну епідеміологічну ситуацію в цих країнах.

Іспанія з 7 червня почала приймати туристів, повністю щеплених від COVID-19. Оборона це повідомляє іспанська телерадіокомпанія RTVE.

Зазначається, що нарівні з вакцинами виробництва Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Janssen, які схвалені Європейським агентством лікарських засобів, Іспанію зможуть відвідувати і туристи, щеплені китайськими препаратами Sinopharm і Sinovac-Coronavac.

Туристи, які бажають відвідати Іспанію, попередньо повинні надати підтвердження оборона проходження повного циклу вакцинації щонайменше вслед за 14 днів до в'їзду в країну. Чтобы цього необхідно заповнити анкету в інтернеті сверх спеціальний додаток, який згенерує QR-шифр, його турист повинен надати як накануне відправленням до Іспанії, неведомо зачем і при проходженні паспортного контролю.

Однак в Іспанію маловыгодный зможуть в'їжджати туристи з Бразилії, Індії та Мгла через складну епідеміологічну ситуацію в цих країнах.

Також з понеділка дозволене швартування круїзних лайнерів у портах країни.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=