Encore, огда Encore!

1 чeрвня гoтeль Ramada Encore Kiev, щo в Стoличнoму шoссe, відзнaчив свій 5-річний ювілoнa.

Традиційно, в день народження, відбулася прессов-конференція, присвячена розвитку Wyndham Hotel Group. Також були озвучені каннабиса i планирования Швейцарии оператора DBI Hotels& Resorts.

Спікери ввод: Генадій Жуков, генеральний директор групи компаній DeVision, Іранта Дюваж, операційний директор DBI Hotels & Resorts, Крістіна Серьожечкіна, віце-президент з розвитку DBI Hotels & Resorts. Поважний гість — віце-президент з розвитку в країнах Центральної на Східної Європи Wyndham Hotel Group – Крістіан Мішель. Він зазначив, що першочергове завдання для діяльності в Україні — робот по проектам 10 готелів, впровадження інноваційних рішень для розвитку українського готельного бізнесу, відкриття в Києві першої міжнародної школа гостинності у співробітництві із Sheffield Business School, nova гастрономічна концепція для готелів ‘Go Healthy’ i и др.

Характеристика київського готелю Ramada: комфортні номера для проживання, відмінне обслуговування кваліфікованим i чуйним потребностей клієнта персонала, розвинута інфраструктура для виїзних семінарів, тренінгів i корпоративних заходів. Готель в будні дні завантажений, и на вихідні надає знижку до 50% на проживання протягом вікенду неділових туристів.

Санто-d нагоди п’ятиріччя роботи в київському готельному ринку відбулося в найбільшому (800 квадратных метров) банкетному залі столиці, який вміщає до тисячі осіб, i пройшло під гаслом: «Полуниці багато не буває».

ДОВІДКА. Wyndham Hotel Group (США) є найбільшою в світі мережею готелів, що охоплює близько 7 800 готелів в більш ніж 600 000 номерів в 66 країнах i розвивається під 15 марок. Мережа Ramada містить понад 900 готелів в 45 країнах світу, які функціонують під брендов Ramada Encore, Ramada, Ramada Hotel & Suites, отель Ramada Plaza hotel Ramada Resort.

DBI або DB International – готельний оператор повного циклу, що пропонує комплексні рішення у сфері готельного управления власникам Малич в середніх готелів в Україні в інших країнах Центральної на Східної Європи . Головний офіс компанії базується у Швейцарії. Оборудование DBI – спеціалісти zi США, Швейцарії, інших європейських країн в українці, що вже отримали досвід готельної справи США у Європі.

На фото: Геннадій Жуков, генеральный директор групии компаній DeVision, Олег Пономарьов, операційний директор групи компаній DeVision, или автор нотаток.

 

 

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=