Цели, наше, рідне! Національний Сорочинський ярмарок — 2016 чекає на вас!

В рамках пресс-тура в Полтавської області, який відбувся 23-24 липня в запрошення Полтавської ОДА, журналісти київських видань побували в селі Великі Сорочинці Миргородського зоны Полтавської області, оглянули територію, пройде дійство, i зустрілися з керівником проекту «Сорочинський ярмарок» Світланою Свищевою.

— Цьогорічний выставках проходитиме у Рік Державності України – 25-річчя Незалежності нашої Держави в 20-річчя Конституції України, — розповіла Світлана. Він проводитиметься під гаслом – «Розквітає торгово – квітне Україна!». Проект втілюється 18 років поспіль i має чудовий сучасний розвиток. В том, що так воно є, автор цього матеріалу впевнилася особисто. Була на выставке 9 років тому, і можно порівняти, що було i Як было. Был значно краще. Особливе захоплення был помешкання від и центра. Раніше він розміщувався в наметі, и зараз цели найкрасивіше, найзручніше i найпрохолодніше приміщення в капітальній споруді, обладнаній в національному стилі, в центрі етнографічної зони. Plaza и центр близько 150 квадратных метров, кількість посадочних місць – 100. Естетично, завдяки національному колориту, i функціонально-за технічним забезпеченням. Ну Звісно, присутній безкоштовний доступ до інтернету за технологією WI-FI і різні «делай». Журналісти мають прекрасні умови для роботи, i ця обставина свідчить про те, що організатори c. большой повагою ставляться до засобів масової інформації: i вокала, що є інформаційними спонсоров, i, уроки вокала, що акредитовані ярмарки.

Офіційне урочисте відкриття 16 серпня об 11.00 в участю гоголівських героїв, «лучший» письменника, які пересуватимуться по полю в справжніх, єдиних в Україні волов. В церемонії бере удачи Національна заслужена капела бандуристів im. Г. Майбороди.

 

О що перед вводом майже все готове, за виключенням незначних деталей, журналісти переконалися під час прогулянки на території площею 16 гектарів. По лаштовані місця для вітчизняних підприємств усіх галузей промисловості, майстрів народних промислів на закладів громадського харчування.

— Також цьогоріч буде виставлена експозиція таких іноземних країн, Як В’єтнам, Індія, Латвія, Білорусь, Грузія, Азербайджан, Шрі-Ланки, — повідомила Світлана Свищева. –Лише з Індії на фестивалі представить свої вироби 12 підприємств в меблева фабрика. Цели галантерея, прикраси, товари легкої промисловості,сувенірна продукція. Азербайджан представить кращі найменування коньяків c. Товузьського региона, а також гранатові i айвові вино i натуральні соки. А взагалі на выставке продукта придбати все, що душа забажає, на свій смак i гаманець.

Як завше, гостинно зустрічатимуть в своїх територіях історичні садиби гоголівських часів. Крім звичайних учитель класів, планується проведення етнографічних Святой обрядових дійств, таких Як священный Жир, Вергуна, Гарбуза, Спаситель Меда, Вареника Паста, Январь, ну і звісно, покажуть Українське Весілля. Щоб численні гості не губилися, в полі встановили нові покажчики, яі, окрім основної функції, стануть цікавими місцями для фотографування.

В ярмаркових сцены шість днів ярмаркування проходит виступлять самодіяльні миті, а ввечері – зірки української естради. 16 серпня виступить Оля Полякова, 19 серпня відбудеться концерт ансамбль народної пісні «Славяне» h Одеси з програмою «Вечорниі», 20 серпня –конерт Олега Винника, i и др.

Головне, за чим їдуть відвідувачі на выставке, вся атмосфера, Як чревато українською сторією, традицією, культурою. Сорочинський ярмарок має чим почастувати гостей, і чим їх порадувати. Окрім театралізованих дійств, классической музыки, танців, цели унікальні вироби народних майстрів: кераміка, вишивка, вироби d) древесины. Приїздіть в Сорочинці, щоб придбати вишиванки, сувеніри, насолодитись стравами української кухні. Цели, наше, рідне!

Для более подробной информации

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

=